Hakkımızda

Firmamız, Beyaz Metal (Babbitt-White Metals) yatak imalatına 1998 yılında başlamış ve üretime tüm hızlıyla devam etmektedir. Beyaz Metal yatak imalatı Türkiye'de ilk defa firmamız tarafından yapılmıştır.

Yatak imalatlarını, ana gövde ile komple yapmaktayız. Ayrıca ana gövde Pik ve türevlerinden değil ise aynı işlemi kaplama olarak da yapmaktayız. Beyaz Metal dökümü işlemini savurma tekniği ile gerçekleştiriyoruz.

İmalatı yapılan yatağın, Siemens'in uluslararası ret/kabul kriteri TWP 1019 ve 1020'ye göre tahribatsız muayenesi yapılarak Beyaz Metalin yapışma oranı, gözenek durumu tespit ediliyor. Kriterlere uygun ise raporlanarak tescil ediliyor. Tahribatsız muayene, uluslararası laboratuvarlarda akredite olmuş firmalara yaptırılmaktadır. 

Ürettiğimiz hizmetlerde ve imalatlarımızda, müşteri memnuniyeti, mevzuat şartlarına tam uygunluk ve güvenilirlik temel ilkemizdir. 

Hizmet kalitemizi arttırıcı makine, ekipman, metod ile teknolojiui sürekli takip ederek güncel kalırız. 

Daima en iyi olmayı hedefleriz. Faaliyet alanlarımızda lider olmayı ve hizmetlerimizde diğer kuruluşlara örnek olmayı amaçlarız. 

Kısa vadede küçük kazançlar yerine, uzun vadede kalıcı kazançlar elde etmeyi tercih ederiz. 

Ticari kariyerimizde her zaman etik kurallar içerisinde faaliyetimizi sürdürürüz. 

Kalite seviyesinin sürekli geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılması için kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanırız. 

ISO 9001 standartına uygun olarak kurulmuş olan Kalite Yönetimi Sisteminin şartlarını tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmaya çalışırız.